Strona główna

Uroczystości z okazji 25-lecia szkoły

W dniu 13 lipca 2019 zostaną zorganizowane uroczystości z okazji 25-lecia szkoły.

Niniejszym mamy przyjemność zaprosić wszystkich obecnych i byłych uczniów, rodziców, nauczycieli oraz przedstawicieli polonii do wspólnego świętowania rocznicy istnienia naszej szkoły. Uroczystość ta pozwoli uświadomić wszystkim ogromną rolę naszej szkoły w kształtowaniu tożsamości kolejnych pokoleń młodych Polaków.

Uroczystości rozpoczną się około godziny 13:00 częścią artystyczną w wykonaniu uczniów, która odbędzie się w sali sportowej naszej szkoły. Po akademii, około godziny 14:00 nauczyciele rozdadzą uczniom świadectwa w klasach. Od godziny 15:00, zapraszamy na mały poczęstunek do St. Anton Pfarzentrum, Furtherstr. 94, 90429 Nurnberg (300m od szkoły). W związku z ograniczoną ilością miejsc w Pfarzentrum konieczna jest rejestracja osób biorących udział do dnia 16.06. Rejestracji można dokonać TUTAJ.

Wszelkie pomysły, pytania, komentarze proszę kierować do przedstawiciela Rady Rodziców pod adresem e-mail: admin(at)glos-szkoly.de

Serdecznie zapraszamy.